Close Správa stránky

O spoločnosti

Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 1999. Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom značkovej spotrebnej elektroniky.

Poslaním a zároveň hlavným cieľom firmy je pokračovanie v rodinnej tradícií, v predaji elektroniky na celom území SR a uspokojenie aj tých najnáročnejších zákaziek v oblasti elektroniky.

Naším cieľom je distribuovať a predávať na trh značkové, spoľahlivé výrobky, ktoré sú kvalitné, dizajnové a tým zaručujú dlhú životnosť. Chceme zákazníkom priniesť vždy aktuálne a najnovšie technológie a trendy, odovzdať im skúsenosti a získané informácie o produktoch a samozrejme predať im produkt ,,šitý“ na mieru, ktorý splní ich očakávania a s ktorým budú maximálne spokojní pri používaní a aj v budúcnosti.

Okrem samotného predaja produktu, chceme zákazníkovi poskytnúť aj nadštandardné služby spojené s predajom elektroniky.

Play Electronics predajňa - Kragujevská 19, Žilina

 

Pôsobíme aj na medzinárodnom trhu a na Slovensku sme jedným z najväčších distribútorov značkovej spotrebnej elektroniky. Okrem toho sme výhradným dovozcom a distribútorom pre značky:

   

  • Onkyo - japonská firma, ktorá pôsobí na trhu viac ako pol storočia, vyrába precíznu audiotechniku a po celú dobu má jej tím - od výskumu, dizajnérov, inžinierov až po konštruktérov - jediný cieľ: ponúknuť Vám komponenty, ktoré sú perfektne skonštruované a vyrobené tak, aby spĺňali stále sa zvyšujúci špičkový štandard. Je lídrom štandardu kvality v A/V priemysle a nositeľom certifikátu ISO 9001.

 iRobot

  • iRobot domáce roboty predstavujú spojenie špičkovej technológie, vysokej účinnosti, jednoduchej obsluhy a elegantného dizajnu. iRobot uviedol praktické roboty a prvý krát ukázal svetu, že roboty sú tu k tomu, aby nám pomáhali. iRobot pracuje na princípe pokročilej umelej inteligencie, každý jeho pohyb je dopredu premyslený, jeho činnosť prebieha systematicky a nie náhodne. iRobot produkty sú jedinými skutočnými robotickými pomocníkmi do domácnosti.

 V našej ponuke nájdete samozrejme aj produkty najznámejších svetových producentov elektroniky:

     

 

 ale aj mnohých ďalších ...